تنظیمات رم،هارد، گرافیک و کانفیگ اولیه برای روانتر اجرا شدن نرم افزار

سلام و درود همراهان گرامی، گاهی اوقات با اینکه قطعات سیستم ما قطعات خوبی هستند بازهم آنطور که باید فتوشاپ با سرعت مناسبی اجرا نمیشود و شاید مشاهده کرده باشیم که دوستان یا همکاران با وجود داشتن سیستمی مدل پایین تر سرعتی بهتر از سرعت سیستم ما دارند.

شاید باور کردنی نباشد اما تا حد بسیار زیادی سرعت فتوشاپ شما بستگی به تنظیمات اساسی و بنیادینی است که در فتوشاپ باید انجام داد.

در این درس بصورت اختصاصی و حرفه ای به باید و نباید های تنظیم و کانفیگ تنظیمات فتوشاپ می پردازیم. ما قصد داریم بهترین تنظیمات را انجام داده تا سرعت قابل توجهی را در حین کار با فتوشاپ دریافت کنیم.

تنظیم صحیح کارت گرافیک، سی پس یو، رم و هارد دیسک می تواند چرخه مناسبی برای بهتر و وران تر اجرا شدن نرم افزار بوجود آورد. من در این درس تمام آنچه را که باید بدانید آموزش داده ام.

در این درس می آموزیم :

تنظیمات رم ، هارد ، کارت گرافیک و کانفیگ اولیه در فتوشاپ

تنظیم مقادیر موجود در سربرگ Performance از قسمت تنظیمات

تشریح قسمت‌های Memory Usage ، History & Cache و Graphic Processor Settings

تنظیم Cache Levels با توجه به نیازهای کاری

معرفی گرافیک‌های دارای پردازنده داخلی

شرح حالت‌های Advanced ، Normal و Basic در استفاده از پردازنده گرافیک

شرح تنظیمات موجود در برگ Scratch Disks

فعال‌سازی ذخیره اتوماتیک اسناد در File Handling

دانلود ویدئو آموزشی این درس مختص شرکت کنندگان دوره فتوشاپ پازل می باشد، اگر عضو هستید وارد شوید و اگر نیستید برای شرکت در این دوره با ۵۰ درصد تخفیف از کد تخفیف : puzzle50 در مراحل خرید استفاده کنید، تلفن تماس جهت مشاوره ۰۹۳۹۹۶۳۱۱۵۳

درباره‌ی حسین سلیمانی

حسین سلیمانی
حسین سلیمانی هستم ، مدیر و مدرس وبسایت آموزشی زاغک ، به شما خوش آمد میگم ، امیدوارم مطالب آموزشی این وبسایت بتونه به حرفه ای شدن شما کمک کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.