قوانین سایت

 قوانین و مقررات سایت آموزشی زاغک 

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت آموزشی زاغک  ۱۴۰۰/۰۳/۲۱  بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. سایت آموزشی زاغک می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت آموزشی زاغک استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

 ماده یک: تعاریف 

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت آموزشی زاغک تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین سایت آموزشی زاغک و کاربران می‌باشد.

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت آموزشی زاغک می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت آموزشی زاغک موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت فایل های از قبل ضبط شده دانلودی باشد چه بصورت آنلاین و ارتباط مستقیم بر خط.

 ماده دو: موضوع فعالیت سایت آموزشی زاغک 

۲-۱  این سایت در زمینه آموزش کامپیوتر و اینترنت و موضوعات مرتبط فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

۲-۲ خدمات سایت آموزشی زاغک به‌طورکلی به شرح زیر است:

–ارائه محصولات و دوره‌های آموزشی مجازی درزمینه نرم افزارهای کاربردی

–آموزش نرم افزارهای شرکت ادوبی و کمک به اشتغال در صنوف نیازمند به آن نرم افزارها

– آموزش ادیت، روتوش و طراحی عکس و آلبوم وکمک به ورود به صنف عکاسی و کسب درآمد در این حوزه

– مشاوره اختصاصی متناسب با شرایط اشخاص

 ماده سه: حساب کاربری 

۳-۱ عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت آموزشی زاغک رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت آموزشی زاغک می‌باشد.

۳-۲ هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت آموزشی زاغک استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

۳-۳ هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت آموزشی زاغک می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به داشبورد کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام سایت را ندارد.

۳-۴ اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت آموزشی زاغک هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

۳-۵ درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، سایت آموزشی زاغک می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

۳-۶ اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. سایت آموزشی زاغک مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

۳-۷ چنانچه رفتار یک کاربر یا اطلاعات ثبت شده او جعلی یا مشکوک به نظر برسد سایت آموزشی زاغک می تواند بدون تذکر قبلی حساب کاربری فرد را غیرفعال کند و از کاربر تصویر کارت ملی یا دیگر اطلاعات هویتی، تماس تصویری و یا دیگر راهکارها جهت احراز هویت درخواست کند و کاربر بایستی برای احراز هویت با سایت همکاری نماید در غیر اینصورت بدون در نظر گرفتن اینکه کاربر مورد نظر چه میزان محصول یا خدمات از ما خریداری نموده، سایت می تواند حساب کاربری فرد مورد نظر را حذف کند و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی ندارد و در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد.

۳-۸ در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه سایت آموزشی زاغک پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، سایت آموزشی زاغک می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

 ماده چهار: مسئولیت‌های سایت زاغک 

۴-۱ اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و سایت آموزشی زاغک تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

۴-۲ سایت آموزشی زاغک تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

۴-۳ سایت آموزشی زاغک تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت زاغک می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

 ماده پنج: مسئولیت‌های کاربر 

۵-۱ کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت آموزشی زاغک هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

۵-۲ اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. سایت آموزشی زاغک فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و سایت آموزشی زاغک هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند سایت آموزشی زاغک می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

۵-۳ کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، سایت آموزشی زاغک حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای سایت آموزشی زاغک نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

 ماده شش: مالکیت فکری 

۶-۱ تمام محتوای سایت آموزشی زاغک مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به سایت آموزشی زاغک می‌باشد و بدون موافقت و اجازه سایت آموزشی زاغک، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

۶-۲ شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

 بند ۶ 

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 ماده هفت: ثبت سفارش 

۷-۱ درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش داشبورد کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

۷-۲ درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد.

۷-۳ درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به سایت آموزشی زاغک اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به سایت آموزشی زاغک، وجوه مربوطه حداقل از ۷۲ ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

۷-۴ اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

 ماده هشت: ارتباطات 

۸-۱ کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و سایت آموزشی زاغک این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

۸-۲ اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. سایت آموزشی زاغک تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

۸-۳ در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق ۲-۸، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه سایت آموزشی زاغک نخواهد بود.

۸-۴ کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با سایت آموزشی زاغک در ارتباط باشد.

۸-۵ سایت آموزشی زاغک فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها سایت آموزشی زاغک نیست و ثانیا مراتب تخلف را به شماره ۰۹۳۹۹۶۳۱۱۵۳ گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

 ماده نه: نظرات 

۹-۱ کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

۹-۲ نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

۹-۳- نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

۹-۴ کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

۹-۵ سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

۹-۶ سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

۹-۷ در صورت نقض موارد ۳-۹ و ۴-۹ سایت آموزشی زاغک می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

 ماده ده: فورس ماژور 

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور سایت آموزشی زاغک هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز سایت آموزشی زاغک مسئولیتی ندارد.

 ماده یازده: نمایندگی فروش محصولات 

۱۱-۱ تمام محصولات سایت آموزشی زاغک فقط از طریق سایت آموزشی زاغک به نشانی zaghakschool.com به فروش می‌رسد. هیچ‌یک از محصولات سایت آموزشی زاغک در هیچ مرجع دیگری قابل‌ارائه نیست. در صورت مشاهده تخلف لطفا مراتب را به شماره ۰۹۳۹۹۶۳۱۱۵۳ اطلاع دهید. سایت آموزشی زاغک توسط گروه وکلای خود تمام تخلفات را از طریق مراجع قضایی و قانونی پیگیری می‌نماید.

۱۱-۲ همکاری در فروش محصولات سایت آموزشی زاغک فقط طبق شرایط و مقرراتی است که به متقاضی اعلام می‌گردد. درصورتی‌که قصد همکاری در فروش محصولات سایت را دارید باید درخواست خود را در آدرس زیر :

https://zaghakschool.com/income/

ثبت نمایید تا مراتب و مراحل صحیح و قانونی آن به شما اطلاع داده شود.

 ماده دوازده: شرایط استفاده از دوره‌های آموزشی زاغک 

۱۲-۱ تمامی محصولات دارای لایسنس بوده و لایسنس صادر شده برای یک نفر و حد اکثر برروی دو عدد سیستم قابل استفاده است. در صورت درخواست لایسنس سوم خریدار بایستی هزینه ای معادل یک سوم هزینه محصول مورد نظر را پرداخت نماید.

۱۲-۲ برای استفاده از دوره های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی می باشید. روش های پرداخت ما امن و معتبر می باشند و شما توافق می کنید که از درگاه های غیر امن به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید.

۱۲-۳ پشتیبانی محصولات آموزشی زاغک از زمان فعالسازی اولین لایسنس به مدت ۶ ماه می باشد و پس از گذشت آن دسترسی خریدار به ابزارهای پشتیبانی قطع می گردد و در صورت درخواست پشتیبانی بیشتر بایستی هزینه تمدید پشتیبانی را پرداخت نماید.

۱۲-۴ خریداران دوره های آموزشی بایستی در اولین فرصت نسبت به دانلود و ذخیره سازی فایل های آموزشی بر روی کامپیوتر خود اقدام کنند. زیرا پس از اتمام دوره پشتیبانی دوره خریداری شده، لینک های دانلود از داشبورد کاربری حذف خواهد شد.

 ماده سیزده: تغییرات 

ما میتوانیم در هر زمان سیاست های سایت خود را تغییر دهیم. تغییرات اطلاع رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وبسایت به معنای پذیرش سیاست های جدید از طرف شما می باشد.

 ماده چهارده: حقوق مالکیت مادی و معنوی 

۱۴-۱ کاربران و خریداران با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای ما به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهند داد.

۱۴-۲ وب سایت و کلیه مطالب، ویژگی ها و قابلیت های آن (شامل و نه محدود به همه اطلاعات، متن، فیلم ها، تصاویر، فایل تصویری و صوتی، طراحی ها و ایده ها )، متعلق به زاغک می باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند.

۱۴-۳ کاربران و خریداران حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارند.

۱۴-۴ کاربران و خریداران حق استفاده از بخشی از فیلم ها تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهند داشت.

۱۴-۵ کاربران و خریداران حق استفاده از برند زاغک، لوگو، تمامی اسامی مرتبط، نشانه ها، نام دوره ها ، شعارها، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به زاغک را نخواهند داشت و حق مالکیت معنوی آن برای تیم زاغک خواهد بود.

۱۴-۶ در صورت مشاهده هرگونه فروش و انتشار محصولات آموزشی سایت زاغک به هر نحو، با توجه به مجوز فعالیت این مجموعه و نیز آثار ثبت شده، مجموعه زاغک حق این دارد تا با ارایه مستندات به پلیس فضای سایبری، نسبت به اعاده حقوق مدرسین و ناشرین اقدام نماید.

۱۴-۷ درصورت تخلف و انتشار محصولات آموزشی، حساب کاربران برای همیشه مسدود میگردد و اجازه دسترسی مجدد به محصولات را نخواهند داشت.

 ماده پانزده: بازگشت وجه 

۱۵-۱ لطفا در نظر داشته باشید صرفا در حالات زیر درخواست های استرداد سفارش قابل بررسی است:

_کمتر از ۳۰ روز از زمان خرید محصولتان گذشته باشد و به شرط عدم دانلود بیش از ۲۰ درصد از محتوای آموزشی، به عنوان مثال اگر تعداد دروس یک دوره آموزشی ۶۰ درس باشد نمی توانید بیشتر از ۱۲ درس را دانلود کنید.در واقع با دانلود درس ۱۳هم دیگر نمی توانید درخواست بازگشت وجه بدهید و توجه داشته باشید که گزارش دانلود فایل های هر کاربر توسط سایت قابل اندازه گیری می باشد

_ارائه دلیل مستند و قابل دفاع نظیر عدم همخوانی تدریس مدرس یا سرفصل های ارائه شده

_وجود مشکل در محصول و عدم رفع آن توسط تیم پشتیبانی

۱۵-۲ در صورت ارائه درخواست بازگشت وجه تا ۲۴ ساعت پس از آن برای تایید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر تا ۴۸ ساعت بعد به حساب کاربری شما به صورت اعتبار افزوده می شود.

برای اعلام انصراف و بازگشت وجه ثبت نام دوره هایی که بصورت پیش ثبت نام انجام شده است، از زمان واریز مبلغ پیش ثبت نام فقط ۷ روز مهلت می باشد و درصورت عدم انصراف از دوره، بعد از مدت زمان تعیین شده بازگشت وجه صورت نمیگیرد.

 ماده شانزده: پشتیبانی دوره ها 

تمام دوره های آموزشی زاغک دارای پشتیبانی می باشند و پس از خرید و شروع دوره هنرجو می تواند از راههای ارتباطی (ارسال تیکت) پشتیبانی دریافت کنند.

مدت زمان پشتیبانی هر دوره ۶ ماه می باشد و خریدار می تواند در این ۶ ماه از روش های ارتباطی سوالات و مشکلات خود را مطرح کرده و پشتیبانی دریافت کند.

تیم پشتیبانی زاغک سعی میکند در کمترین زمان ممکن و حداکثر ۴۸ ساعت پس از ارسال تیکت(دوره‌های دارای پشتییانی) پاسخگو باشند.