محافظت از چشم ها در برابر مانیتور با نرم افزار Eyeleo

درود بر همراهان گرامی وب‌سایت آموزشی زاغک

همانطور که همه ما می دانیم یکی از مشکلات بزرگ کاربرانی که مدام از کامپیوتر استفاده می کنند خستگی و خشکی و در نهایت ضعیفی چشم هاست.

ما زمانی که با کامپیوتر کار می کنیم و به مانیتور خیره می شویم، مخصوصا در کارهایی که احتیاج به تمرکز بالایی دارد مانند روتوش و ویرایش تصاویر و یا امور گرافیکی، فراموش می کنیم که پلک بزنیم و گاهی اوقات مجبور می شویم ساعت ها با کامپیوتر کار کنیم و هیچ استراحتی نمی کنیم و متاسفانه در نهایت بعد از گذشت چند ماه یا سال دچار مشکلات چشمی می شویم.

به عقیده من بینایی زیباترین و عالی ترین نعمتی است که خداوند به انسان و سایر موجودات بخشیده و هیچ کار یا فعالیتی ارزش آن را ندارد که به خاطر آن انسان بینایی خود را به خطر بیندازد.

از آنجا که خودم روزانه گاهی اوقات از ۸ تا ۱۴ ساعت روبروی مانیتور فعالیت می کنم به دنبال راه حلی بودم تا چشم هایم را سلامت نگه دارم تا آنکه یک نرم افزار در این زمینه یافتم که کمک بسیار زیادی به من کرد تا بتوانم توسط آن خستگی کمتری در زمان کار با مانیتور احساس کنم و در نهایت چشم هایم فشار کمتری را متحمل شوند.

چون اعضای دوست داشتنی سایت آموزشی زاغک همگی یا گرافیست هستند یا ویرایشگر عکس و طراح امور گرافیکی، خواستم که این نرم افزار را در اختیار اعضای گرامی قرار بدهم تا چشم های زیبایشان همیشه در سلامت باقی بماند.

با احترام / سلیمانی

  حجم فایل آموزشی و نرم افزار : ۲۷ مگابایت مدت زمان : ۱۲ دقیقه 

برای دانلود ویدئو آموزشی و نرم افزار کمتر از ۶۰ ثانیه در سایت عضو شوید، عضویت کاملا رایگان است
ثبت نام

 

درباره‌ی حسین سلیمانی

حسین سلیمانی
حسین سلیمانی هستم ، مدیر و مدرس وبسایت آموزشی زاغک ، به شما خوش آمد میگم ، امیدوارم مطالب آموزشی این وبسایت بتونه به حرفه ای شدن شما کمک کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.