مسابقه

معرفی بخش مسابقات:

مسابقات مدرسه مجازی زاغک هر چند وقت یکبار فقط برای کاربران سایت برگزار می شوند و جوایز ارزنده ای به برندگان ارایه می گردد. برای شرکت در مسابقات سایت آموزشی زاغک باید از اعضای سایت باشید تا در زمان شروع مسابقه به شما اطلاع رسانی شود.

مسابقات مدرسه مجازی زاغک به صورت ۱۰۰٪ آنلاین برگزار خواهد شد و معمولا کیف پول برندگان این مسابقات به مبلغ ذکر شده در مسابقه شارژ خواهد شد و برندگان می توانند با کیف پول خود برای خرید محصولات سایت اقدام کنند.

هدف از مسابقات مدرسه مجازی زاغک:

هدف از برگزاری مسابقات مدرسه مجازی زاغک تبادل اطلاعات میان کاربران و ایجاد انگیزه برای یادگیری بیشتر می باشد. مسابقات و جوایز آن صرفا جهت ایجاد انگیزه برای یادگیری اصولی و تحقیق در مورد نرم افزارهای کاربردی و استفاده مفید در جهت رشد کسب و کارهای مرتبط می باشد.

نحوه برگزاری مسابقات:

معمولا یک فایل تصویری یا صوتی شامل سوال و زمان تعیین شده برای پاسخگویی به آن در سایت قرار می گیرید و کاربران در بخش نظرات همان ویدیو پاسخ های خود را مطرح می کنند، بعد از اتمام زمان مسابقات ویدیو یا صوت دوم که شامل پاسخ مسابقه و اسامی برندگان است نیز در سایت قرار خواهد گرفت و جوایز اهدا خواهند شد.

نحوه انتخاب برندگان مسابقه:

برندگان بر اساس بهترین پاسخ ارائه شده برای سوال مسابقه تعیین می شوند و سابقه خرید و فعالیت کاربران در وبسایت آموزشی زاغک هیچ تاثیری در انتخاب افراد برنده نخواهد داشت. برندگان فقط با توجه جواب ارائه شده در آن سوال انتخاب می شوند. افرادی که جواب صحیح را مطرح کرده باشند و یا اشاره ای دقیق به پاسخ مسابقه کرده اند و همچنین افرادی که با تحلیل و بررسی دقیق به ارائه پاسخ ها می پردازند برنده مسابقات هستند.

به حداقل ۱ نفر و حداکثر ۳ نفر از شرکت کنندگان که بهترین پاسخ را ارائه کنند جوایزی تعلق خواهد گرفت و این جوایز در ویدیو یا فایل صوتی اول مسابقه مشخص می شوند.

مرا از مسابقات مدرسه مجازی زاغک مطلع کن (عضویت رایگان)