گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

حتماً شما هم این متن یا تصویر را در صفحه اکثر صفحات محصول و دوره های آنلاین وبسایت ما دیده‌اید:

تمامی محصولات وبسایت آموزشی زاغک دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

شاید بعضی از شما دوستان عزیز این امر را غیر ممکن بدانید و به همین علت خواستم توضیحاتی را در این خصوص خدمتتان عرض کنم :

متاسفانه خیلی از وبسایت های آموزشی تمام تلاش خود را برای فروش محصولاتشان می کنند و برای فروش از ابزارهای قدرتمند گرفته تا صحبتهای شیرین و وعده های رنگین و به قول معروف درِباغ سبز نشان می دهند و اما این تعاریف تا زمان فروش نهایی بیشتر دوام ندارد و کافیست خریدی انجام گیرد و محصول و دوره آموزشی باب میل مشتری نباشد ، آن زمان است که بخش پشتیبانی شروع به توجیه محصول خود می کند و تا می تواند مسائلی را مطرح می کند که مشتری موفق به دریافت وجه پرداختی خود نشود ، البته وبسایت های زیادی نیز وجود دارند که نسبت به گفته هایشان متعهد هستند و در صورت اعتراض مشتری در صدد جلب رضایت مشتری اقدام خواهند کرد ، دسته اول مانند دست فروشان خیابانی هستند که محصولی را به مشتری قالب می کنند و زیر بار اعتراض آن مشتری نخواهند رفت و اما دسته دوم فروشندگانی هستند که رضایت مشتری حتی فراتر از سود کارشان اهمیت دارد و به مشتری به عنوان یک ابزار برای ثروتمند شدنشان نگاه نمی کنند و چون خودم بیشترین دوره های اینترنتی را ثبت نام می کنم و مدام سطح دانش خود را ارتقاء می دهم در چندین مورد متاسفانه به پست همین دسته اول که نامشان را دستفروشان اینترنتی می گذارم افتاده و از رفتار و خدمات پس از فروششان کاملا بیزار شده ام و بر همین اساس تصمیم گرفتم در وبسایت خودم فضایی را ایجاد کنم تا مشتریان عزیز با رضایت و آسودگی خاطر خریدشان را انجام بدهند ، همچنین چون شخصا به مقوله پول حلال اعتقاد دارم و نگرانم که مبادا به خاطر سهل انگاری و اشتباه تیم زاغک حقی از کسی خورده شود گارانتی بازگشت وجه را برای تمامی محصولاتمان قرار داده ام . نا گفته نماند که در خرید های بین المللی هیچ وقت این مورد را مشاهده نکرده ام و متاسفانه در فروشگاه های ایرانی این امر بسیار زیاد اتفاق می افتد . با افتخار خدمتتان عرض کنم که تیم ما در دسته دوم قرار دارد و رضایت مشتری اولین ارزش ما در این وبسایت می باشد لذا برای تمامی دوره های آنلاینی که برزگزار می کنیم به مدت ۳۰ روز به مشتری فرصت این را می دهیم که با تمرین و به کار گیری آموزش ها در خصوص اینکه آموزش های ما کاربری هستند یا خیر تصمیم گیری نماید و اگر به هر دلیل احساس کرد که این دوره آموزشی کاربردی نیست بتواند وجه پرداختی خود را از ما پس بگیرد ، معیار تشخیص فقط و فقط نظر شخص شماست و ما هیچ سوالی از شما نمی پرسیم.

 

 

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این موضوع کاملا طبیعیست که خرید محصولات ، آن هم بصورت اینترنتی دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

ما به تاثیر گزاری محصولات و دوره هایمان کاملا ایمان داریم و چون محصولات ما با تلاش و مطالعه و دقت تهیه می شود ضمانت می دهیم که این دوره آموزشی رضایت شما را جلب خواهد کرد و با تمرین های عملی دروس ، کاملا به نرم افزار مسلط خواهید شد و صدها برابر مبلغ پرداختی دوره های ما در آمد کسب خواهید کرد و هیچ گاه حتی یک درصد هم به فکر استفاده از گارانتی بازگشت وجه نخواهید افتاد و در نهایت گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت آموزشی زاغک قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی نمایید.

 

و اما در مورد افراد سودجو  :

قبل از هر چیز باید بگویم که تا کنون حتی یک کاربر هم از این قابلیت سوء استفاده نکرده و دلیل این موضوع هم این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد و پیشرفت هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

 

وضعیت اعضایی که درخواست بازگشت وجه می دهند در سایت چگونه خواهد بود ؟

دسترسی دوستان عزیزی که درخواست بازگشت وجه دوره ای از دوره های آموزشی را می دهند از آن دوره کاملا مسدود خواهد شد و اما نام کاربری آن ها در سایت بصورت عادی فعال خواهد ماند و به عنوان یک کاربر عادی می توانند از آموزش های رایگان سایت استفاده کنند.

نکته :عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

 

 

تعهدات ما :

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم :

۱ – محصولات ما مفید و اثر بخش هستند . به شرطی که تمرین های ارائه شده را بدون قید و شرط انجام دهید . اگر تمرینات را انجام دادید و نتیجه نگرفتید می توانید درخواست باز گشت وجه بدهید.

 

۲ – توضیحات صفحه محصول ۱۰۰% واقعی هستند . سعی کرده ایم تا محصولاتمان با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

 

۳ – این محصول ارزشش را نداشت! . حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!

 

 

تعهدات شما :

 لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید ! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

 

نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

 

نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر محبت کنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

 

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

روش درخواست بازگشت وجه هم به این صورت است که کاربران محترم از بخش پنل اعضاء / ارسال تیکت پشتیبانی  به قسمت پشتیبانی ، تیکتی با موضوع درخواست بازگشت وجه ارسال کرده و محتویات پیام را هم به شکل زیر برای ما نوشته و ارسال کنند :

 نام و نام خانوادگی

شماره تراکنش خرید از وبسایت

نام محصول

دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

شماره کارت بانکی شما – شماره کارت شما باید بنام همان شخصی باشد که با آن هزینه دوره را پرداخت کرده

شماره موبایل

با توجه به اینکه معمولا تسویه حسابهای بانک و شرکت های واسط معمولا با تاخیر انجام می گیرد وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری به حسابتان واریز خواهد شد.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ارسال تیکت پشتیبانی امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.