دریافت کد فعال‌سازی

با نام و یاد خدا، عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما کاربر گرامی

سیستم کدگذاری بر روی فایل‌های آموزشی، به‌منظور جلوگیری از کپی غیرمجاز و ایجاد امکان حمایت از مصرف‌کننده واقعی می‌باشد.

توجه داشته باشید که دوره های آنلاین و محصولات آموزشی زاغک تنها بر روی دو کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز ( XP/Vista/win7/win8/win10, support 32-bit and 64-bit ) قابلیت اجراء دارند و در صورت نیاز کاربر به اجرای آموزش ها بر روی ۳ کامپیوتر و یا بیشتر، کاربر بایستی به تعداد مورد نیاز لایسنس جداگانه خریداری کند.

(هر لایسنس اضافه معادل نصف قیمت دوره یا محصول انتخابی می باشد) بنابراین در انتخاب کامپیوتری که می خواهید لایسنس آموزش ها بر روی آن فعال گردد دقت بفرمایید، زیرا تحت هیچ شرایطی به کاربر لایسنس اضافه داده نخواهد شد.

لطفاً اطلاعات واقعی خود را وارد نماِیید زیرا در صورت ارسال  اطلاعات نادرست، تولید لایسنس مناسب و سازگار با سیستم شما با مشکل مواجه خواهد شد و تیم آموزشی زاغک هیچ مسئولیتی را در قبال اطلاعات نادرست و ارسالی شما به عهده نخواهد داشت و هزینه درخواست لایسنس مجدد به عهده‌ی مشتری خواهد بود.

با پر کردن فرم زیر در کمتر از ۲ ساعت در ساعات اداری کد فعال‌سازی محصول به آدرس پست الکترونیکی شما که در فرم زیر وارد نموده اید ارسال خواهد شد، همچنین لایسنس های شما از قسمت داشبورد کاربری/ پیام های محرمانه قابل مشاهده و استفاده می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سؤال یا ابهام در مورد فعال‌سازی دوره و محصولات خریداری شده می‌توانید با تلفن ۰۷۱۳۸۳۲۸۷۳۳ در ساعات اداری و یا ارسال تیکت در ساعات غیر اداری تماس حاصل فرمایید.

کد فعال‌سازی:

  • لطفاً تلفن همراهی که در مرحله خرید و ثبت سفارش ثبت نموده‌اید را وارد کنید!
  • لطفاً ایمیلی که در مرحله خرید و ثبت سفارش ثبت نموده‌اید را وارد کنید!
  • نام دوره آنلاین یا محصول آموزشی خریداری ‌شده خود را بنویسید
  • وارد کردن آدرس دقیق پستی خریدار الزامیست. اگر در مرحله خرید آدرس پستی خود را وارد نموده اید می توانید آن را خالی رها کنید
  • بر روی کد قرمزرنگ در زمان اجرای آموزش کلیک کرده و در فیلد بالا راست کلیک و Paste کنید
  • 10 − 6 =