ابزارهای لکه‌گیری خال، جوش و کک‌ومک بخش دوم

ابزارهای لکه گیری بخش دوم

با عرض سلام خدمت کاربران محترم بخش ویژه، با این درس که بخش دوم ابزارهای لکه‌گیری خال، جوش و کک‌ومک هست در خدمت شما عزیزان هستم. در درس قبل ابزار Spot Healing Brush را مورد برسی قراردادیم و تمام حالت‌های ممکن در این ابزار که در قسمت Type موجود بود به‌صورت عملی کار شد.

در ادامه ابزار Healing Brush Tool را مورد برسی قرار می دهیم تا مانند درس قبل و ابزار قبلی بر روی این ابزار هم به‌صورت کامل تسلط پیدا کنیم و درنهایت به بیان تفاوت‌های ابزار Spot Healing Brush Tool  و Healing Brush Tool می‌پردازیم.

حالات نمونه‌گیری خودکار و دستی یکی از موارد مهم ابزارهای لکه‌گیری هست که اکثر روتوش کاران از این موضوع بی‌اطلاع هستند، امیدوارم که این درس هم مثل درس قبل موردتوجه شما عزیزان قرار بگیره.

این شما و این هم آموزش ابزارهای لکه‌گیری خال، جوش و کک‌ومک بخش دوم. منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان هستم.

در این درس می آموزیم :

سمپل و نمونه گیری با ابزار Healing Brush Tool

شناخت تفاوت های  Spot Healing Brush Tool  و Healing Brush Tool

نمونه گیری اتوماتیک و حالت نمونه گیری دستی در ابزار Healing Brush Tool

محتوای محدودشده ! / فقط اعضای سایت می‌توانند این محتوا را ببینند. با استفاده از دکمه ثبت‌نام در کمتر از ۱۹ ثانیه و به‌صورت رایگان در سایت عضو شوید و اگر عضو سایت هستید لطفا وارد شوید.
ثبت نام

درباره‌ی حسین سلیمانی

حسین سلیمانی
حسین سلیمانی هستم ، مدیر و مدرس وبسایت آموزشی زاغک ، به شما خوش آمد میگم ، امیدوارم مطالب آموزشی این وبسایت بتونه به حرفه ای شدن شما کمک کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.